BYDGOSKA pink
Kabaret Młodych Panów
Przedział wiekowy: Lokalizacja
dorośli Olsztyńska Szkoła Wyższa (ul. Bydgoska 33, 10-243 Olsztyn), Hala sportowa D
Godziny: Rodzaj imprezy:
29.09.2017 20:00-21:30 bez rezerwacji
występ
Opis:

Uwaga wstęp na zaproszenie!

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez - ze śmiechu oczywiście - fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele.

Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach - stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej...

Wejściówki na spotkanie do wygrania dla:
- słuchaczy Radia Olsztyn,
- czytelników Gazety Wyborczej, Gazety Olsztyńskiej, Naszego Olsztyniaka i Magazynu Made In Warmia & Mazury,
- uczestników zabawy Ucieczka z pokoju pt. Na tropie tajemnicy dzieła Kopernika,
- internautów na Facebooku - strona wydarzenia.

Uprzejmie informujemy, że IRZiBŻ PAN i Olsztyńska Szkoła Wyższa nie prowadzą sprzedaży biletów. Bezpłatne zaproszenia dystrybuowane są TYLKO za pośrednictwem patronów medialnych i serwisu Facebook.