Kabaret Chatelet

Kabaret Formacja Chatelet to już nie duet, to trio! Do składu dołączyła kobieta - Basia Tomkowiak. Jeżeli Formacji czegoś brakowało to właśnie tego kobiecego pierwiastka. Kobieta wzbogaca występy, wprowadza na scenę wdzięk i urodę, ale myli się ten, który myśli, że Basia łagodzi temperamenty obu panów. Jej przyjście jest jak dolanie oliwy do ognia, to diabeł w przebraniu aniołka. Małczyk, Pałubski i Tomkowiak to trzy komiczne żywioły, które tworzą kabaret najwyższej próby. Sami twierdzą, że wychodzą na scenę, bo mają do spełnienia misję - Rozbawić Publiczność! Idź na Chatelet i śmiej się z sensem!

Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy - ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Świat zmieniają już od niemal 17 lat. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy].

Występ Formacji Chatelet odbędzie się 30 września 2016 r. o godzinie 20:00 w Hali Sportowej Olsztyńskiej Szkoły Wyższej (budynek D) przy ul. Bydgoskiej 33 w Olsztyn.

Wejściówki na spotkanie do wygrania dla:
- słuchaczy Radia Olsztyn
- widzów TVP3 Olsztyn
- czytelników Gazety Wyborczej i Magazynu Made In Warmia & Mazury
- internautów na Facebooku - strona wydarzenia

Uprzejmie informujemy, że nie jest prowadzona sprzedaż biletów na występ Formacji Chatelet. Bezpłatne zaproszenia dystrybuowane są TYLKO za pośrednictwem TVP Olsztyn, Radia Olsztyn, Gazety Wyborczej, Magazynu Made In i Facebooka.