Łukasz Jakóbiak – 20m2

Łukasz Jakóbiak - twórca i prowadzący talk-show 20m2. Jako pierwszy internetowy twórca otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Prowadzi w całej Polsce wykłady motywacyjne pod hasłem: Znajdź Siłę. Do stycznia 2016 roku wysłuchało go na żywo ponad 50 000 osób. Był gościem seminarium Go Big Or Go Home z Randy Gagem i Mateuszem Grzesiakiem gdzie wykładał dla ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014 i 2015 roku. W 2015 roku wystąpił dla ponad 30 000 publiczności obok Nicka Vujicica. Występował na Uniwersytecie Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Wykłady wygłaszał dawał dla takich firm jak Allianz, PZU, ING, Orange, Pracuj.pl, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Bacardi, Avon czy UBS. Prywatnie właściciel wielu marzeń i pomysłów na ich realizację.

Spotkanie z Łukaszem Jakóbiakiem odbędzie się 30 września 2016 r. o godzinie 17:00 w Hali Sportowej Olsztyńskiej Szkoły Wyższej (budynek D) przy ul. Bydgoskiej 33 w Olsztynie.

 Wejściówki na spotkanie do wygrania dla:
- słuchaczy Radia Olsztyn
- widzów TVP3 Olsztyn
- czytelników Gazety Wyborczej i Magazynu Made In Warmia & Mazury
- internautów na Facebooku - strona wydarzenia.

Uprzejmie informujemy, że nie jest prowadzona sprzedaż biletów na spotkanie z Łukaszem Jakóbiakiem. Bezpłatne zaproszenia dystrybuowane są TYLKO za pośrednictwem TVP Olsztyn, Radia Olsztyn, Gazety Wyborczej, Magazynu Made In i Facebooka.